Vyhledat článek Vyhledat článek

Rozhovor Pro Ášína je "enko" nová výzva [rozhovor]

12.07.2006 12:34, Česká rally
Racing-Mania.cz
Václava Pecha jun. jsme byli až do loňské sezony zvyklí vídat za volantem Fordu Focus WRC. Po restrikcích týkajících se této kategorie, musel i Ášín přesednout do produkčního vozu. Po několika prvních závodech s Mitsubishi Lancer Evo IX ale plzeňský jezdec změny vůbec nelituje. Právě naopak! Jak sám tvrdí v exkluzivním rozhovoru pro Rally-Mania.cz, získal novou motivaci a chuť do rallye!

Článek Bohemka - Pech s kompletně zrepasovaným Mitsubishi

12.07.2006 10:40, Česká rally
Také v teamu Václava Pecha jun. vše finišuje tak, aby vůz i posádka byly pečlivě nachystány na obtížnou Rally Bohemia.

Článek Bohemia - Fabia Cup vstupuje do druhé poloviny sezóny

11.07.2006 12:05, Česká rally
Druhou polovinu 4. ročníku poháru identických fábií ? Škoda Fabia Rallye Cupu ? zahájí soutěžící tradičně při Bohemia Rally v Mladé Boleslavi. Startovní pole by se mělo rozrůst o sedmý vůz, který bude pilotovat František Markvart ? muž zapsaný v Guinessově knize rekordů jako jezdec, který soutěží plných čtyřicet let s automobily jediné značky ? značky ŠKODA!

Článek Škoda Fabia WRC na startu Rally Bohemia

11.07.2006 11:56, Česká rally
Posádka Jan Kopecký - Filip Schovánek se zúčastní prestižní Rally Bohemia. Tovární vůz Škoda Fabia WRC se startovním číslem 501 v barvách Czech Rally Teamu Škoda-Kopecký bude zajisté patřit k hlavním lákadlům náročné asfaltové soutěže, která v letošním roce doznala výraznějších změn.

Článek Prachatice - Veselý splnil očekávání

11.07.2006 10:43, Česká rally
Zatím nejlepšího výsledku své soutěžácké kariéry dosáhl na III. Rallye Prachatice juniorský reprezentant týmu Rallye Sport Promotion Lukáš Veselý spolu se spolujezdcem Janem Paulikem.

Článek Sprinterům s hondami se nedařilo

11.07.2006 10:18, Česká rally
Dva závody v průběhu čtrnácti dnů absolvovali jezdci seriálu Mediasport MČR Rallysprintů, mezi kterými měl své zástupce i server Sportfoto.cz.

Článek Achim Mörtl se zranil a Bohemku nepojede!

11.07.2006 10:06, Česká rally
Jako blesk z čistého nebe přišla informace o zranění Achima Mörtla, k němuž došlo v neděli na území Rakouska.

Článek Kopná - Minaříkovi to doma tentokrát nevyšlo

11.07.2006 09:48, Česká rally
Rallysprint Kopná je pro posádku Lubomír Minařík - Viktor Semela vždy svátkem. Nejen, že je pro ně domácí soutěží, ale také jej považují za vůbec nekrásnější sprint v naší republice.

Článek Nový vůz ve známých barvách - Broukův Peugeot 307 WRC

11.07.2006 09:30, Česká rally
Víkendová Rally Bohemia bude pro Štěpána Vojtěcha premiérovým ostrým startem v Peugeotu 307 WRC. Ten dorazí teprve v průběhu tohoto týdne, a tak první kilometry s ním Štěpán absolvuje v rámci testování těsně před samotným úvodem soutěže.

Článek Kopná - Volfovi s Novákem pšenka nekvetla

11.07.2006 01:03, Česká rally
I když je pro Jiřího Volfa s Petrem Novákem Rallysprint Kopná jednou z nejoblíbenějších soutěží sezony, tento závod v posledních letech Jurovi nepřeje.

Článek Prachatice - Nepočetné konkurenci kraloval Hendrich

10.07.2006 12:22, Česká rally
Uplynulý víkend byl v nabitém kalendáři českých rallye vyhrazen třetí Rallye Prachatice. Tato soutěž, čtvrté dějství K4 Poháru České republiky v rallye, byla bohužel postihnuta menším zájmem posádek.

Článek Fecko na Agropě špatně, na Kopné ještě hůř

10.07.2006 11:46, Česká rally
Dvě krátká vystoupení na soutěžích má za sebou posádka TF Motorsportu Igor Fecko ? Viktor Hausknotz. Rally Agropa pro ně skončila na třetí rychlostní zkoušce, téměř domácí Kopná pak na RZ s číslem dvě. Toto odstoupení mělo horší následky ? při havárii, která přišla hned v sobotu ráno, byl poškozen týmový vůz Subaru Impreza STi.

Článek Souboj Habarta s Maškem ozdobil Rallye Prachatice

10.07.2006 11:20, Česká rally
Dlouho očekávaná domácí soutěž VSV rallye teamu, třetí ročník Rallye Prachatice, skončila pro všechny tři týmové posádky úspěchem. Michal Habart a Jan Mašek se Škodami 120 S Rallye zajeli svůj životní závod a bitvou o vítězství ve třídě HA2 předvedli divákům jeden z nejzajímavějších soubojů soutěže.

Článek Náročná Kopná pro Sparrow racing team

10.07.2006 10:08, Česká rally
Po loňském osvědčeném modelu se při rallysprintu Kopná závodilo v okolí Slušovic v pátek i v sobotu. Připravené náročné úseky vyhlášených rychlostních zkoušek v letošním roce komplikovalo "již tradičně" počasí.

Článek Prachatice - Šebesta přišel o stupně vítězů na poslední erzetě

10.07.2006 03:12, Česká rally
Čtvrtým podnik K4 poháru české republiky v rallye 2006 byla III. Rallye Prachatice a tým PMV Motorsport může být určitě spokojen.

Článek Kopná - Flídr po velkém boji nakonec druhý

06.07.2006 10:07, Česká rally
Výborná organizace, skvělá divácká kulisa, nádherné tratě, souboj o vítězství na ostří nože ? tak by se dal charakterizovat rallysprint v Kopné z pohledu týmu SVC Náchod Motorsport.

Článek Kopná - Schlagerova smolná série pokračuje

06.07.2006 09:32, Česká rally
Ačkoliv Eddy Schlager odjížděl po poctivé technické přípravě vstříc svému čtvrtému letošnímu startu optimisticky naladěn, ani tentokrát nedošlo k přetržení smolné série, která celý tým od začátku sezóny provází.

Článek Ducháček dodržel slovo a v Kopné vyhrál

05.07.2006 01:30, Česká rally
V pátém podniku devítidílného českého šampionátu ve sprintrally, na cestách i necestách v okolí Slušovic, vyšla do puntíku předpověď kdyňského závodníka Slávy Ducháčka.

Článek Matador Cup zahájen

04.07.2006 09:40, Česká rally
Matador Cup v automobilových soutěžích byl zahájen jako součást Rallysprintu Kopná. Seriál Matador Cup pořádá Motorsport Kopecký pro produkční vozy, které jsou do seriálu přihlášeny a startují se soutěžními pneumatikami Matador.