English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

Vyhledat článek Vyhledat článek

Článek Nebývale smolná Ulster Rally Romana Kresty

04.09.2006 08:03, Ostatní
Racing-Mania.cz
Roman Kresta se po triumfu v Barum Rally na domácí půdě okamžitě přesunul zpátky na Britské ostrovy, aby tady pokračoval v boji o body do místního šampionátu s Fordem Fiesta S1600. Další díl mistrovství se odehrál o minulém víkendu v irském Ulsteru.

Článek Markko Märtin se vrací do rally

29.08.2006 11:39, Ostatní
Racing-Mania.cz
Kariéru okruhového jezdce ukončil Markko Märtin předčasně, když neabsolvoval ani jednu kompletní sezonu, a už během následujícího měsíce se v Irsku vrátí za volant World Rally Caru.

Článek Fiat chyběl na Barumce a vítězil v Itálii

29.08.2006 03:20, Ostatní
Racing-Mania.cz
Rally Alpi Orientali má stále zvuk. A to jak mezi diváky, tak mezi účastníky tradičního italského závodu. Už dvaačtyřicátý ročník slavné soutěže se stal kořistí továrního týmu Fiat.

Článek Štajf v Maďarsku: "Ach jo?"

16.08.2006 12:32, Ostatní
Racing-Mania.cz
Těžko popisovat rozměr rozladění, jaké si odvážel tým Subaru ČR ? Deník Blesk z maďarské Budapest Rally. Už po druhé rychlostní zkoušce totiž musela posádka Vojtěch Štajf ? Jiří Černoch po nešťastných technických potížích odstoupit.

Článek Václav Pech vyhrál Budapešť Rallye

16.08.2006 11:59, Ostatní
Racing-Mania.cz
Václav Pech jun. společně se svým navigátorem Petrem Uhlem zvítězil o víkendu v Maďarsku na Budapešť Rallye, která se jela jako další díl Mistrovství Evropy - region central.

Video VIDEO: Tampere Rally z Lanceru WRC [on-board]

16.08.2006 02:27, Ostatní
Racing-Mania.cz
V rámci přípravy na svůj další start v mistrovství světa, kterým bude víkendová Finská rally, absolvoval Jussi Valimäki s vozem Mitsubishi Lancer WRC jednodenní Tampere rally. Skoro celou soutěž si můžete díky on-board videím "projet" také...

Článek Budapešť - Maďarské tratě pro Štajfa novinkou

10.08.2006 11:04, Ostatní
Racing-Mania.cz
Nejen na tratích Rallye Deutschland se o nadcházejícím víkendu bude fandit našim reprezentantům. Ještě větší zastoupení než v Německu budou mít české barvy na maďarské Budapest Rally, součásti Evropského poháru ? střed. Na tuto náročnou soutěž se chystá i posádka týmu Subaru ČR ? Deník Blesk, Vojtěch Štajf ? Jiří Černoch.

Článek Británie - Higgins ovládl svůj rodný ostrov Man

09.08.2006 02:45, Ostatní
Racing-Mania.cz
Úřadující britský mistr Mark Higgins si dojel pro druhé vítězství v řadě v rámci letošního britského šampionátu (BRC), když během třídenní Rally Isle of Man nenašel na proslulých a někdy zrádných asfaltových tratích britského ostrova žádného přemožitele.

Článek X Games - McRae přeťal cílovou čáru v přemetu

07.08.2006 11:15, Ostatní
Racing-Mania.cz
"Bouda" těsně před cílem připravila exmistra světa Colina McRaeho o zlato na prvních "rallyových" X Games. Vítězství tak, i když jen těsně, připadlo Američanovi Travisu Pastranovi.

Článek Markko Märtin se na okruzích už neobjeví

07.08.2006 08:57, Ostatní
Racing-Mania.cz
Markko Märtin, bývalý jezdec mistrovství světa v rally a v letošní sezóně mimo jiné okruhový pilot, absolvoval první tři závody dánské série cestovních vozů. Po krátké zkušenosti se Märtin od okruhů odvrátil a ukončil svou účast v šampionátu.

Článek Tampere Rally - Skvělý rozjezd Lanceru WRC před Finskem

07.08.2006 02:04, Ostatní
Racing-Mania.cz
Finský jezdec a úřadující šampión asijsko-pacifického mistrovství Jussi Välimäki zvítězil na víkendové Pirelli Rally v Tampere, tradičním ?rozjezdu? před blížící se Finskou rally. Dalším triumfem tak ozdobil konto Mitsubishi Lanceru WRC, který jde v poslední době od úspěchu k úspěchu. Za volant téhož vozu usedne jako soukromník i při světové Neste Oil Rally Finland.

Článek Isle of Man - Kresta zrušil Fiestu S1600

04.08.2006 01:35, Ostatní
Racing-Mania.cz
Na ostrově Man pokračuje od čtvrtka dalším podnikem letošní britský šampionát. Bohužel už bez české posádky Roman Kresta ? Petr Gross, která na trati rally vydržela pouhou míli. Pak Kresta při havárii vůz Ford Fiesta S1600 týmu Stobart VK M-Sport Ford rozbil.

Článek Hermann Gassner už má titul jistý

31.07.2006 06:30, Ostatní
Racing-Mania.cz
Hermann Gassner s navigátorem Siggim Schranklem sedmým vítězstvím v řadě předčasně rozhodli ve svůj prospěch německou sérii ADAC Rallye Masters.

Článek Pro Marka Higginse je britský šampionát krokem zpátky

28.07.2006 03:13, Ostatní
Racing-Mania.cz
Britský jezdec Mark Higgins usiluje o návrat do mistrovství světa v rally, ať už by dostal příležitost bojovat ve ?velkém? šampionátu, nebo v PWRC.

Článek 17letý Mikkelsen se připravuje na debut v MS

25.07.2006 05:41, Ostatní
Racing-Mania.cz
Sedmnáctiletý Nor Andreas Mikkelsen vyhrál svou první rally jen dva dny po obdržení britského řidičského průkazu. O tomto víkendu se při Swansea Bay Rally, která se jede na týchž měřených úsecích jako díl série mistrovství světa, Waleská rally, znovu zúčastnil boje o vítězství, když zajel nejrychlejší časy na pěti ze šesti rychlostních zkoušek a umístil se na druhé příčce!

Článek Lancer WRC vtrhl na maďarské tratě: "Spitzi" při premiéře zvítězil!

24.07.2006 12:26, Ostatní
Racing-Mania.cz
Při prvním vystoupení s aktuální verzí Mitsubishi Lanceru WRC dokázal Csaba "Spici" Spitzmüller pokořit silnou konkurenci sedmi speciálů WRC a několika dalších A8 na podniku maďarského šampionátu, OMV Rally Veszprem.

Článek Americké X Games ? eXtra-výzva pro Colina McRaeho

24.07.2006 02:43, Ostatní
Racing-Mania.cz
Bývalý mistr světa v rally, Colin McRae, za několik týdnů zamíří do Spojených států, aby se zúčastnil dalšího ročníku Summer X Games, každoročního festivalu extrémních sportů.

Článek Co dělá Markko Märtin?

21.07.2006 12:27, Ostatní
Racing-Mania.cz
Subaru - E.O.S. Rally Team se pod vedením svého šéfa Markko Märtina připravuje na víkendovou International South - Estonia Rally. Na jihoestonských tratích na začátku tohoto týdne testoval své produkční Subaru Imprezy. Vedle toho Markko Märtin zvládá řadu dalších aktivit.

Článek Patrik Flodin - Vycházející švédská hvězda znovu zazářila

20.07.2006 12:09, Ostatní
Racing-Mania.cz
Patrik Flodin, jehož počínání v prvním asfaltovém závodě kariéry jsme mohli sledovat minulý víkend při Rally Bohemia, se stal vítězem závodu nejlepších švédských a finských okruhových a soutěžních jezdců. Atraktivní závod za účasti Daniela Carlssona, Toniho Gardemeistera, Janneho Tuohina a mnohých dalších známých soutěžáků se jel ve středu na stadiónu ve Stockholmu.

Článek McRae chce v Číně porazit krajany i místní borce

18.07.2006 11:16, Ostatní
Racing-Mania.cz
Extovární jezdec Mitsubishi a Hyundaie, Alister McRae se o nadcházejícím víkendu již podruhé v letošní sezóně představí v čínském šampionátu, tentokrát při Liupanshui Rally v hornaté provincii Guizhou. Při této příležitosti britský pilot přesedne z Mitsubishi Lanceru Evo 8 do nejnovější evoluce 9 a pokusí se obhájit vítězství z úvodního podniku čínské série.

  na první stránku   předchozí stránka  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81   další stránka
Počet vyhledaných záznamů : 1612
Celkový počet stránek : 81
Rychlé hledání
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání

/Nejčtenější články za měsíc

/Nejčtenější články za týden


/Shrnutí 3. etapy

/ Další video...