English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Představujeme trať 15. ročníku Rallye Posázaví

Zařazeno : VP1202

Štěpán Koubek, 17.05.2012 16:50
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 5257x


Do startu druhého podniku Volného poháru České republiky zbývá něco přes týden, a tak je načase si představit rychlostní zkoušky jubilejního 15. Ročníku Rallye Posázaví – memoriálu Ing. Karla Švece.
Představujeme trať 15. ročníku Rallye Posázaví
Představujeme trať 15. ročníku Rallye Posázaví

První rychlostní zkouška bude Lípa - Studénka, která vede přes obce Petrkov, Svatý Kříž, Suchou, Okrouhličku až před horizont ve Studénce. Na této zkoušce bych rád zdůraznil tyto divácká místa -pravé odbočení ve Svatém Kříži po rychlém příjezdu a celá pasáž přes obec, dále technický příjezd do Okrouhličky a levé odbočení na návsi s klasickým esíčkem po odjezdu.

Start RZ Stříbrné Hory - Pohled je na konci obce a po prudkém klesání a přejezdu přes železniční most se trať přes mostek přes řeku Sázavu, lesem dostává až k prudkému odbočení v Utíně. Zde je plánované divácké místo. Další atraktivní místo na této trati je technický sjezd před Dlouhou Vsí, pravé odbočení a průjezd obcí. Cíl je před obcí Pohled.

Třetí rychlostní zkouška začíná za obcí Skuhrov a po lesních pasážích dovede trať jezdce na nejnavštěvovanější místo, a to je průjezd okolo ostrůvku v Lučici. Dále jezdce čeká klesání po dlažebních kostkách a levé odbočení na vedlejší. Krásná pasáž - technické stoupání s esíčky až na konec obce Lučice. Doporučuji prudké odbočení za Chlumem (příjezd pro diváky od Radostína), a lesem až do cíle. Zkouška bude pro letošní rok o několik stovek metrů delší.

Na posádky tedy čeká trať o délce 317 km, z toho 70 kilometrů tvoří rychlostní zkoušky. První důležité datum pro týmy je již tento pátek 18. 5., kdy je první uzávěrka přihlášek za snížené startovné, vyplatí se tedy přihlásit a zaplatit startovné včas.  

Veškeré informace k soutěži naleznete na www.tvstudiohb.cz./ Zpět na přehled článků

/Související články

Racing-Mania.cz

Úkol splněn na 100%

31.05.2012 07:14

Článek Štěpán Koubek, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Shrnutí 12. etapy

/ Další video...