English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Želechovická beseda se závodníky rally bude posledního února

Zařazeno : beseda

Aleš Holakovský, 04.02.2015 08:52
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 4283x


Světová i evropská rallyová sezona již začala, a pozvolna se blíží i začátek sezony republikové. Proto je na čase oznámit termín besedy se závodníky rally, kterou pro Vás i letos připravuje občanské sdružení Rally Klub Paseky ve spolupráci s dlouholetými partnery AK Rallysport Brno o.s. a TJ Sokol Želechovice.
Želechovická beseda se závodníky rally bude posledního února
Želechovická beseda se závodníky rally bude posledního února

Předsezónní setkání jezdců, spolujezdců, pořadatelů a především fanoušků rally, nebo-li již VIII. ročník Besedy se závodníky rally, se bude konat v sobotu 28. 2. 2015 od 17 hodin v sokolovně v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína.

„Na akci jsou jako vždy srdečně zváni všichni fanoušci se zájmem dozvědět se novinky před letošní sezonou i zajímavosti z historie automobilových soutěží. Vzhledem k tomu, že české šampionáty letos prodělaly největší organizační změny za posledních patnáct let, tak jistě bude o čem diskutovat. Fanoušci zde mají jedinečnou příležitost pobavit se se svými oblíbenými jezdci, spolujezdci či pořadateli osobně,“ zve za pořádající Rally Klub Paseky hlavní organizátor Jaroslav Krajča, a dodává: „Jak se již stalo zvykem, určitě se dostaví jak jezdci z naší rallyové špičky, tak z rallyové historie, od kterých máme již přislíbenou účast.“ Pořadatelé by rádi uvítali i závodníky z Rallye Dakar, ale ohledně případného potvrzení jejich účasti budeme muset ještě počkat. Atmosféru želechovické besedy Vám může přiblížit videosestřih z loňského ročníku okomentovaný známým komentátorem a hostem besedy Vladimírem Dolejšem.

Želechovická beseda se závodníky rally bude posledního února

Podrobnější informace Vám přineseme ještě ve zprávě před konáním vlastní besedy. Osvědčený formát akce však zůstane zachován. Fanoušci tedy mohou těšit kromě vlastní besedy se závodníky a dalšími hosty také na jízdy závodníků i fanoušků na rally-trenažeru, autogramiádu a bohatou tombolu o ceny s rally-tématikou. Zajímavostí bude představení nedávno vyšlé nové knihy o rallye možnost položit dotazy jejímu autorovi. Moderování besedy se ujme osvědčená dvojice z minulých let Aleš Holakovský a Jan Vaškovič.
   

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Racing-Mania.cz

V. Beseda se závodníky rally

06.03.2012 15:03

Článek Aleš Holakovský, Česká rally

Racing-Mania.cz

IV. Beseda se závodníky rally

20.02.2011 21:25

Článek Aleš Holakovský, Ostatní

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Želechovická beseda se závodníky rally bude posledního února

/ Další video...