English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

X. želechovická rally-beseda: Juniorský mistr Evropy i E.T.!

Zařazeno : Beseda

Aleš Holakovský, 08.02.2017 15:43
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 3996x


Na jubilejní 10. ročník Besedy se závodníky rally Vás na nastávající sobotu zve do Želechovic nad Dřevnicí pořádající Rally Klub Paseky, o.s. ve spolupráci s AK Rallysport Brno, o.s.!
X. želechovická rally-beseda: Juniorský mistr Evropy i E.T.!
X. želechovická rally-beseda: Juniorský mistr Evropy i E.T.!

Aktuální „startovní listina“ besedy se rozrostla o dvě více než zajímavá jména. Zatímco loni byl hvězdným účastníkem besedy bývalý pilot týmu Škoda Motorsport Seep Wiegand, letos jej nahradí další německý host srovnatelného významu, kterým bude úřadující šampion Mistrovství Evropy v rally v kategorii juniorů (ERC Juniors) Marijan Griebel, jezdec továrního týmu ADAC Opel Rallye Junior Team. Zatímco Marijan Griebel bude zastupovat rallyovou budoucnost, nedávnou historii bude zastupovat ten, kdo ji tlustým a hlavně divácky populárním rozevlátým písmem psal na tratě českých, evropských i světových rychlostních zkoušek – česká rallyová legenda a bývalý člen továrního týmu Škoda Motorsport Emil Triner!

V platnosti zůstává již dříve ohlášená účast následujících závodníků: Jaromír Tarabus, Daniel Trunkát, Jan Černý, Martin Vlček, Jindřiška Žáková, Ondřej Bisaha, závodící herec David Suchařípa a Jaromír Tomaštík, který však už pravděpodobně více než roli jezdce bude zastávat roli pořadatele blížící se Valašské Rally. Otevřená je ještě účast jednoho zahraničního jezdce, který u nás však už téměř zdomácněl a výrazně promluvil do výsledků loňského MČR v rally. Zajímavostí bude také účast talentovaného sedmiletého motokárového jezdce kategorie EASYKART Nicolase Musila, prvního hosta besedy mimo disciplínu rally, který doveze ukázat i svoji závodní techniku.

Dotazy na výše uvedené jezdce můžete klást již nyní, a to prostřednictvím facebookové události „X. Beseda se závodníky rally“ [ https://www.facebook.com/events/776270025871172/?active_tab=discussion ] nebo on-line formuláře zde: https://docs.google.com/document/d/1KSeIdlNT9m6IQf4tpg8p60cdHl3ROYt-ylHs-ElNMKY/edit ]

Takto položené dotazy budou pořadatelem předány moderátorům a dostanou letos větší prostor. Novinkou bude také nový rally-trenažer, vylepšený oproti tomu, na který jsme byli zvyklý z minulých ročníků besedy.
Program X. Besedy se závodníky rally v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína:
1) Představení přítomných jezdců a spolujezdců.
2) Hlavní část programu – otázky na jezdce a spolujezdce (cca 90 min.)
3) Autogramiáda jezdců + videoprojekce s rallyovou tématikou.
4) Bohatá tombola + společné fotografování.
5) Soutěžní jízdy na rally-trenažeru: Posádky divák – závodník (soutěž o ceny)
6) Volná zábava a volné jízdy na novém rally-trenažeru.

Moderují Jan Vaškovič a Aleš Holakovský. Vstupné na besedu je jako vždy dobrovolné. U vchodu bude možné zakoupit lístky do tomboly a na soutěž na rally-trenažeru. Parkování možné na hřišti pod sokolovnou, příjezd od hlavní silnice Zlín-Vizovice.

Akce se koná v sobotu 11. 2. 2017 od 17 hodin v sokolovně v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína. Adresa: ulice 4. května, č. p. 48,  Želechovice nad Dřevnicí. GPS: 49°13'1.535"N, 17°44'57.103"E

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Racing-Mania.cz

IV. Beseda se závodníky rally

20.02.2011 21:25

Článek Aleš Holakovský, Ostatní

Racing-Mania.cz

V. Beseda se závodníky rally

06.03.2012 15:03

Článek Aleš Holakovský, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/IX. ročník želechovické besedy se závodníky rally se blíží

/ Další video...