English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Uzávěrka přihlášek na Rally Bohemia se blíží!

Zařazeno : MMCR1705

Aleš Holakovský, 14.06.2017 05:37
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 3123x


Již jen několik dní zbývá do uzávěrky přihlášek ke startu na 44. Rally Bohemia, Rally Bohemia Historic a Rally Bohemia Legend. Datem uzávěrky přihlášek je pátek 16. června.
Uzávěrka přihlášek na Rally Bohemia se blíží!
Uzávěrka přihlášek na Rally Bohemia se blíží!

Letos poprvé si budou moci vyzkoušet horské rychlostní zkoušky Rally Bohemia plné prudkých zatáček a serpentin, které nabízejí jedny z nejnižších rychlostních průměrů v ČR, také majitelé automobilů národních tříd 14 - 18. Přihlásit se lze primárně editovatelnou elektronickou přihláškou na webu soutěže. Až do termínu uzávěrky mohou elektronicky přihlášení soutěžící měnit a doplňovat své údaje, zvláště pak doplňovat oskenované dokumenty potřebné k účasti, což urychlí průběh administrativní přejímky. Pořadatel také všem posádkám doporučuje vyplnění údajů do Technické karty a bezpečnostní výbavy posádky. Tyto údaje se následně vytisknou na Technickou kartu a posádky je již nebudou muset vypisovat ručně. Termín uzávěrky pro objednávku zvláštních přání v servisním parkovišti je až do 22. června.

Na Rally Bohemia je tradičně očekáván start rozšířené špičky českého rallyového šampionátu jak v absolutním pořadí, tak v jednotlivých kategoriích. Přihlášeni jsou již všichni medailisté posledních dvou ročníků v čele s již šestinásobným vítězem Rally Bohemia Janem Kopeckým, který bude se svým spolujezdcem Pavlem Dreslerem usilovat o páté vítězství v řadě a zároveň osmé vítězství v řadě za sebou pro tovární tým ŠKODA Motorsport. Loni i předloni druzí Václav Pech s Petrem Uhlem se letos na “Bohemce” představí s Fordem Fiesta R5, čili půjde o třetí značku automobilu ve třech letech. Třetí místo z loňského roku budou mít šanci obhájit Martin Vlček s Jindřiškou Žákovou. Zkomplikovat jim to ale budou chtít, kromě řady jiných, například předloni třetí Štěpán Vojtěch s Michalem Ernstem, kteří si ani do třetice nechtějí nechat ujít svůj příležitostný start na Rally Bohemia. Počet stále atraktivních vozů WRC tak aktuálně rozšířili na tři. Přihlášena je už i špička MČR v rally historických automobilů a také účastníci Rally Bohemia Legend. Největší počet přihlášek se dá jako obvykle očekávat v posledních dnech před jejich uzávěrkou.

Průběžný on-line seznam již přihlášených posádek můžete sledovat na oficiálním webu soutěže www.rallybohemia.cz v sekci Dokumenty. Zde naleznete přihlášené posádky do MČR v rally, do MČR v rally historických automobilů i do exhibiční Rally Legend. V pátek 16. června budou na oficiálních internetových stránkách soutěže zveřejněny taktéž mapy rychlostních zkoušek.

První posádky odstartují do 44. Rally Bohemia ze Staroměstského náměstí v Mladé Boleslavi v sobotu 1. července ve 14 hodin. Čeká je 150 „ostrých“ kilometrů rozdělených do jedenácti rychlostních zkoušek na šesti rozmanitých úsecích. Organizátoři Rally Bohemia Vás srdečně zvou k návštěvě soutěže.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Rally Bohemia 2017 se představuje

Rally Bohemia 2017 se představuje

10.05.2017 21:54

Článek Aleš Holakovský, WRC

Historie a současnost Rally Bohemia

Historie a současnost Rally Bohemia

21.06.2017 09:21

Článek Aleš Holakovský, Česká rally

Jan Černý se postaví na start Rally Bohemia

Jan Černý se postaví na start Rally Bohemia

26.06.2017 22:31

Článek MOGUL ŠKODA ACA RACING, Česká rally

Kresta s Fabií R5 i na Barumce

Kresta s Fabií R5 i na Barumce

28.06.2017 10:32

Článek Honza Froněk, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Dakar 2017: 11.etapa [AKTUALIZUJEME]

/ Další video...