English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Úřadující šampióni Kopecký/Dresler chtějí s vozem ŠKODA zvítězit

Zařazeno : ME1706, Kopecký

Škoda Motorsport, 22.08.2017 23:55
Tisknout článek
Kategorie : ME; zobrazeno : 2105x


Na Rally Bohemia si Jan Kopecký a Pavel Dresler (CZ/CZ) s vozem ŠKODA FABIA R5 s předstihem zajistili třetí po sobě jdoucí jezdecký titul mistrů republiky. Během nadcházející Barum Czech Rally Zlín (25. 8.–27. 8. 2017) se však nepostaví pouze proti kvalitním týmům v rámci Mistrovství České republiky.
Úřadující šampióni Kopecký/Dresler chtějí s vozem ŠKODA zvítězit
Úřadující šampióni Kopecký/Dresler chtějí s vozem ŠKODA zvítězit

Barum Czech Rally Zlín je totiž součástí FIA Mistrovství Evropy v rally, takže budou čelit také konkurentům v podobě nejlepších evropských týmů. Posádky vyrazí na start v pátek odpoledne ze Zlína.

„Jan a Pavel mají letos zatím fantastickou sezónu,“ říká šéf ŠKODA Motorsport Michal Hrabánek. „Nyní jsou odhodláni zvítězit i v prestižní české rally.“ Po dvou špičkových výsledcích v mistrovství světa (vítězství v Italské rally na Sardinii a druhé místo v Německu) je aktuálně posádka Jan Kopecký/Pavel Dresler s vozem ŠKODA FABIA R5 na celkově čtvrté pozici v kategorii WRC 2.

Od Rally Šumava Klatovy v roce 2015 je kombinace Kopecký/Dresler (CZ/CZ) a ŠKODA FABIA R5 v Mistrovství České republiky v rally (MČR) neporažena. Tento rok vyhrála v každé z pěti odjetých soutěží. Nedávno korunovaný český šampión Jan Kopecký vyhrál Barum Czech Rally Zlín již šestkrát. Celkově posádka Kopecký/Dresler vybojovala v Mistrovství České republiky (MČR) již 15 vítězství.

„Minulý rok jsem tu bojoval s pilotem Fordu Alexeyem Lukyanukem,“ řekl Kopecký. „Abych zvítězil, musel jsem jet naplno po celou rally. Už se moc těším na další napínavé klání, při němž bych rád na Barum Czech Rally Zlín získal své sedmé vítězství.“ Tato rally patří k nejvýznamnějším sportovním podnikům v České republice. Rally odstartuje v pátek 25. srpna v 16 hodin slavnostním ceremoniálem v centru Zlína. Bezprostředně po něm proběhne na stejném místě autogramiáda posádky Kopecký/Dresler. Ve 21:27 posádky vyrazí na spektakulární super-speciální zkoušku ulicemi Zlína. Pro posádky je připraveno 15 rychlostních zkoušek s celkovou délkou 204 kilometrů. Vítěz bude známý v neděli v 16:25 opět ve Zlíně.

Také fanoušci, kteří se přijdou na napínavá klání na rychlostních zkouškách Barum Czech Rally Zlín podívat, budou moci zažít pocit vítězství. V centru města na náměstí Republiky bude mít ŠKODA pro diváky připraveny zajímavé aktivity, jejichž lákadlem je speciální soutěž o mimořádně atraktivní cenu – vítěz získá na rok vůz ŠKODA OCTAVIA RS 4x4.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Vodafone Rally de Portugal 2008 - Jan Kopecký - SS1

/ Další video...