English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

RI Okna jsou novým generálním partnerem hokejové benefice Rally Ice Tour

Zařazeno : Rally ICE

Jiří Hejtmánek, 07.12.2018 12:46
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 2700x


S novým generálním partnerem v názvu se 9. února 2019 na zlínském Zimním stadionu Luďka Čajky odehraje již jedenáctá hokejová benefice jezdců rally - XI. RI Okna Rally Ice Tour 2019.
RI Okna jsou novým generálním partnerem hokejové benefice Rally Ice Tour
RI Okna jsou novým generálním partnerem hokejové benefice Rally Ice Tour

Jak již název napovídá, novým partnerem akce se stal tradiční domácí výrobce plastových, hliníkových ale i dřevěných oken a dveří, společnost RI Okna z Bzence. Díky nové spolupráci tak může ve Zlíně dalším rokem pokračovat tradice podpory vybraných osob s nejrůznějším hendikepem. „Moc rádi jsme přijali nabídku na partnerství při Rally Ice Tour“, říká majitel společnosti Petr Ingr. „V dnešní době je totiž spousta rodin bez svého zavinění v nelehké životní situaci. A lidé, kteří se snaží jakýmkoliv způsobem hledat pro tyto osoby pomoc, si jistě podporu zaslouží. Je skvělé, že pořadatelé Rally Ice Tour jdou již několik let touto cestou a z pouhého přátelského setkání jezdců rally vybudovali krásnou dobročinnou akci“, líbí se myšlenka pořadatelů Petru Ingrovi, který je po boku Jana Jelínka aktuálně úřadujícím mistrem České republiky v rally ve třídě 3.

Podpora nového generálního partnera udělala pořadatelům obrovskou radost. „V dnešní době není vůbec jednoduché sehnat na podporu podobných akcí dostatečné prostředky. Proto jsem nesmírně rád, že společnost RI Okna přijala naši nabídku a společně s Vinařstvím Kněží Hora podpoří další ročník naší benefice. Panu Ingrovi, ale i dalším, kteří do dnešního dne akci podporovali, patří za jejich vstřícnost opravdu velký dík“, poděkoval hlavní organizátor a zakladatel Rally Ice Tour Vladimír Barvík generálnímu partnerovi a rovněž dalším partnerům, kteří Rally Ice Tour podporovali a dále podporují.

Po loňském jubilejním ročníku, kdy se v rámci vloženého zápasu utkal výběr jezdců rally s legendami zlínského hokeje vedených rekordmanem domácí extraligy Petrem Leškou, hledali pořadatelé vhodnou alternativu na oživení tradičního duelu. „Variant na zpestření se nabízelo hned několik, ovšem nám se nejvíce zalíbila myšlenka souboje rallyových benjamínků proti starým pardálům“, avizuje se šibalským úsměvem na tváři Vladimír Barvík změnu charakteru utkání Čech proti Moravě. „Abychom program pro diváky vytvořili v duchu vzpomínek na nedávnou historii domácího rallysportu, pozvali jsme jako hosty i několik zajímavých pilotů zvučných jmen“, nastínil další bod programu únorové akce dnes již bývalý soutěžák. Která jména to budou, to si ale zatím pořadatelé nechávají pro sebe, stejně tak jako představení dalšího doprovodného programu.

 

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Racing-Mania.cz

Vychází časopis Rally 02/2010

18.03.2010 00:01

Článek Jaroslav Jugas, Trafika

Racing-Mania.cz

Časopis Rally číslo 8 na stáncích

21.09.2010 23:40

Článek Tomáš Plachý, Trafika

Racing-Mania.cz

Vyhchází desáté číslo časopisu Rally

30.11.2010 19:03

Článek Jaroslav Jugas, Trafika

Racing-Mania.cz

Vychází Rally 9/12

24.10.2012 18:21

Článek Tomáš Plachý, Trafika

Racing-Mania.cz

Vychází Rally 7/2010

24.08.2010 23:00

Článek Tomáš Plachý, Trafika

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Shrnutí 1. etapy

/ Další video...