English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Marcus Grönholm: Chci si dát Švédsko, možná i víc!

Zařazeno : Gronholm

Miloš Rybář, 04.11.2009 15:33
Tisknout článek
Kategorie : WRC; zobrazeno : 3521x


Bývalý tovární jezdec týmu BP Ford Marcus Grönholm uvedl pro Motorsport News, že by se rád svezl na některém z vybraných podniků mistrovství světa v rally 2010. Připomeňme, že letos se Fin zúčastnil Rally Portugal s Imprezou WRC, kde ale skončil předčasně kvůli havárii.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Grönholm v rozhovoru připustil, že již jednal s týmem Pettera Solberga o možnosti účasti na švédské rally 2010, přičemž by nemělo zůstat pouze u této soutěže. "Ano, mluvil jsem s Petterem, probírali jsme hlavně Švédsko, ale vše je o penězích. Bylo by fajn zajistit i další rally, ale uvidíme, jak dopadneme právě ve Švédsku."

"Švédsko patří mezi mé nejoblíbenější soutěže, ale musí být hodně sněhu a pořádná zima. Přesun centra soutěže směrem na sever by v příštím roce mělo pořadatelům pomoci. A pokud tam opravdu pojedu, měl bych vyhrát test s názvem Sagen. Tak se totiž jmenuje moje restaurace, byla by to skvělá reklama," žertuje bývalý mistr světa Marcus Grönholm.

Společné jednání potvrdil i Petter Solberg: "Pokud bude mít peníze, dohodneme se. Bylo by skvělé mít jej ve svém týmu, ale pokud nechce jet celý šampionát... Marcus může být stále rychlý, protože pokud jste jednou skvělý řidič, budete jím napořád. Ale teď mám na starosti, abych pravdu řekl, shánění peněz pro zajištění svých startů. Mám zatím tak polovinu potřebného rozpočtu, proto i Marcus bude muset počítat s případným dostatečným budgetem."

Zdroj: Motorsport News

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/VW už testuje Polo R WRC pro rok 2017 [+VIDEO]

/ Další video...