English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

Vyhledat článek Vyhledat článek

Článek Lysen při prvním startu v divizi 1 na bedně

26.09.2009 19:19, Mistrovství Evropy, Tomáš Racek
Racing-Mania.cz
Mistrovství Evropy nám již řeklo sbohem, ale národní šampionáty stále ještě probíhají. V Norském Lyngåsu se dnes jel další podnik norského mistrovství rallycrossu. Nejmladší evropský šampión v divizi 1A Mats Lysen si na tento závod pronajal vůz od kolegy z divize 1 Ole Kristiana Nøttveita.

Článek ERC Sosnová

15.09.2009 09:30, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
ERC 2009 je za námi. Sosnová byla poslední zastávkou těch nejlepších rallycrossařů evropy. Jak vlastně dopadly souboje ve finálových jízdách?

Foto ME Rallycross Sosnová : Pátek a sobota na fotografiích Tomáše Němce

13.09.2009 09:49, Mistrovství Evropy, Admin
Racing-Mania.cz
Rallycrossová sezóna vyvrcholí dnes v Sosnové, tituly dosud nejsou rozděleny a tak se dá očekávat tvrdé souboje. Nový Joker Lap, účast Heninnga Solberga to vše dává tomuto podniku ještě větší náboj. Co předcházelo dnešnímu velkému finále vám zprostředkoval Tomáš Němec ve své fotgalerii.

Článek Rallycross - Do Sosnové se sjela celá evropská špička

11.09.2009 21:16, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
V Sosnové už to vře, finále evropského rallycrossu je tu! Zítra to vypukne, startuje se v 11.00 hod volnými tréninky.

Článek Otec a syn Veverkovi: Rivalita mezi námi panuje vždy a všude!

11.09.2009 11:24, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Poslední rozhovor před finálem evropského rallycrossu je tady. Otec a syn Veverkovi jedou letos MMČR i ME. Václav starší s výsledky spokojen není. Letos ho zlobila technika. Jeho syn, teprve šestnáctiletý Václav spokojen je. Tuto sezonu sbírá především zkušenosti.

Článek Pavel Koutný: „V Buxtehude dosahuji rychlosti 220 km/h!“

10.09.2009 14:36, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Pavel Koutný. Jediný český mohykán v divizi 1 rallycrossového Mistrovství Evropy a zároveň nejrychlejší český rallycrossař. ME jel poprvé už v roce 1992, na svém kontě má řadu úspěchů.

Článek Tomáš Racek: Sosnová? Bude to boj do poslední kapky oleje!

09.09.2009 11:15, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Tomáš Racek jede jako fotograf celou sezonu ME v rallycrossu. Společně s přítelkyní Markétou nás zásobují úžasnými fotkami. Do party vzali Marka Cihláře, jehož texty jsou balzám na duši každého fanouška rallycrossu. Toto trio dělá pro rallycross opravdu mnoho.

Článek Jani Paasonen: Vypadá to, že v Sosnové nebudu moci startovat!

08.09.2009 21:27, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Smutná zpráva přišla od Janiho Paasonena. Jeho start na Mistrovství Evropy v rallycrossu v Sosnové je vážně ohrožen. Tento sympatický Fin, známý především jako tovární jezdec Mitsubishi a Škodovky, měl pilotovat nabroušenou Fábii od Torbena Möllera.

Článek Tom Kotek: Příští rok bych se měl ukázat v ME s Fábií Josefa Ira!

07.09.2009 18:02, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Po získání dvou titulů mistra Evropy a po zrušení "enkové" divize 2 si dal tento pražský jezdec pauzu. Tento rok dělal mechanika při jednom závodě Lukáši Svachovi a teď v Sosnové bude "mechaničit" ve stanu Josefa Ira.

Článek Pavel Vimmer: „V Sosnové bych se spokojil s postupem do B finále!“

04.09.2009 12:49, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Pavel Vimmer na letošní rok pořídil nový motor. Po problémech z kraje sezony a z nedostatku času nakonec vypustil i její závěr. Na trať se vrátí až do Sosnové, kde se 12. – 13. září jede poslední závod sezony. Co říká na ruské jezdce a která trať se mu líbí? To se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Článek Zdeněk Čermák: Mats Lysen je asi letošní mistr Evropy!

30.08.2009 20:35, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Zdeněk Čermák, tento českobudějovický pilot jako jeden z mála nejezdí v ME v rallycrossu s vozem se lvem ve znaku, ale se Škodou Fabia. Třetí muž v celkovém hodnocení z minulé sezony, se letos pravidelně zúčastňuje finále A. V nedávno odjetém Buxtehude přišel nejlepší výsledek sezony v podobě 3. místa.

Rozhovor Jussi Pinomäki - Sosnová je má nejoblíbenější trať [ROZHOVOR]

28.08.2009 09:00, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Jussi a Kalle Pinomäki, tato finská bratrská dvojice se trochu liší. Jussi po získání titulu v divizi 1A přestoupil do královské divize 1, kde s Citroënem C4 absolvuje první sezónu. Kalle si rallycross vyzkoušel dvakrát. Jeho jméno je spojováno hlavně s rally, kde brázdí RZ v Renaultu Clio R3.

Článek Mats Lysen: Po této sezóně se budu snažit sehnat sponzora na Divizi 1

23.08.2009 20:55, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Tomáš Němec přináší první ze série rozhovorů s předními evropskými rallycrossaři, jako první vyzpovídal mladého, teprve sedemnáctiletého Matse Lysena, který letos útočí na titul v divizi 1A.

Článek Hvězda WRC Henning Solberg pojede v Sosnové

14.08.2009 15:47, Mistrovství Evropy, Jan Mochan
Racing-Mania.cz
Letošní desetidílný seriál ME v rallycrossu vrcholí 12. a 13. září na Global Assistance Autodromu Česká Lípa v Sosnové. Finále ozdobí účast norské hvězdy světových rallye Henninga Solberga.

Článek Pavel Valoušek – Jednáme o startu s Fabií S2000 na Barum rally

01.08.2009 11:03, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Pavel Valoušek si před nedávnem poprvé vyzkoušel, jaký je hromadný start na rallycrossových závodech v Sedlčanské kotlině, o pár dní později pak poprvé usedl do vozu zapůjčeného od Seznam.cz rally teamu, aby si v Třebíčí „doplaval“ pro krásný výsledek v podobě druhého místa po úžasném souboji s Jarkem Orsákem.O nadcházejícím víkendu čeká Pavla vůně rallycrossu znovu, a to při zónovém mistrovství Evropy v Sedlčanech.

Rozhovor Roman Častoral: Vašek Pech byl férový, ale velice těžký soupeř [ROZHOVOR]

31.07.2009 13:00, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Katovický jezdec Roman Častoral má letos program opravdu nabitý. Vicemistr Evropy z let 2007 a 2008 jede letos svoji první evropskou sezónu se zbrusu novým Opelem Astra s náhonem na zadní nápravu. Starý vůz, s pohonem na nápravu přední, pak prohání na závodech národního šampionátu.

Článek Marcus Gronholm představí novou ralycrossovou Fiestu na Pikes Peak

27.05.2009 19:34, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Nový model Fiesty vyrazí oficiálně na americké silnice až přístí rok, přesto bude startovat na slavném závodu do vrchu Pikes Peak. V podobě rallycrossového speciálu ji na slavném závodě představí Olsberg Motor Sport Evolution team s veleslavnými piloty Marcusem Gronholmem a Andreasem Erikssonem.

Článek ERC Book 2008 ? Ještě lepší, než jsme doufali!

05.03.2009 22:08, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Jak jsme vás již informovali dříve, vznikala v rukou fotografa Tomáše Racka na přelomu roku nová kniha, která měla slovem i obrazem mapovat loňskou sezónu evropského šampionátu v rallycrossu. Nyní se nám dílo dostalo do ruky k recenzi a již teď můžeme prozradit, že kniha nám doslova učarovala.

Článek ERCBook ? European Rallycross Championship právě v prodeji!

26.02.2009 13:06, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Ve spolupráci s vydavatelstvím XTG ? group a.s. právě vyšla očekávaná unikátní kniha představující na více jak 300 fotografiích rallycrossovou tematiku minulé sezony.

Článek Soutěž: ?Získejte první knihu ERCBook?

09.02.2009 19:44, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Vážení čtenáři, fanoušci motoristického sportu. Ve spolupráci s vydavatelstvím XTG-group a.s. jsme pro Vás připravili soutěž, ve které máte jedinečnou příležitost získat první knihu ERCBook 2008 určenou pro volný prodej s podpisy autorů, věnováním a označením ?1. kniha pro volný prodej? .

   předchozí stránka  1  2  3  4  5  6  7  8   další stránka
Počet vyhledaných záznamů : 148
Celkový počet stránek : 8
Rychlé hledání
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání

/Nejčtenější články za měsíc

/Nejčtenější články za týden


/Francois Duval vyhrál Rally Legend Boucles de Spa [+VIDEO]

/ Další video...